Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola v přírodě - úterý

12. 6. 2012

Dnes nebyla žádná soutěž. Byli jsme totiž na celodenním výletu k vodopádům. Na cestě jsme potkali ještě jeden menší, v jehož blízkosti byla roura s pitnou vodou. Šli jsme lesem (stromovou alejí) k ohradě s krávami. Nejlepší byla cesta do kopce k vodopádům. Cíl byl super! Vodopády byly obrovské. Napadlo mě, že bych se mohl smočit v jezírku, ale pak mi to začalo připadat jako blbost. Zpáteční cesta tak skvělá nebyla. Pršelo a museli jsme jít přes les plný bažin. Ušli jsme 14,5 km!!!

                                                                                                          Matyáš Hadrbolec

 

Dnes jsme byli na celodenním výletě. Viděli jsme vodopády Jedlová. Ušla jsem 12 km. Šli jsme kolem koňů a krav. Kolem ovcí jsme jeli vlakem. Potom jsme obešli celý Tanvaldský Špičák zpatky do chaty. K večeři byla polévka s domácími nudlemi a buchtičky se šodó. Večeře mi moc chutnala.

                                                                                                        Klára Švejdová

 

Dnes jsme byli na celodenním výletě. Ráno jsme se dozvěděli, že bude celodenní výlet. Tak jsme se oblékli a šli jsme. Bylo hezky až na konec výletu. To bylo ošklivě , pršelo a pršelo. Šli jsme se kouknout na vodopád jménem Jedlová. Šli jsme bažinama. kde Milan Chyba zapadl po kolena a Vanda Kučerová tam vlezla a vylezla bez bot. Pak je naštěstí našla, ale byly od bahna. Šli jsme celkem 14,5 kilometrů. Bolej mě nohy i teď. A to je asi vše.

                                                                                                       Jára Skála

 

Dnes jsme byli na Jedlových vodopádech. Byl to celodenní výlet. Pak jsme hráli hru na náš vlastní znak. Ale když jsme šli k těm vodopádům, tak jsme potkali nádherné skály, kde jsme se i fotili. Bylo to prima. Doufám, že to bude zítra prima zase jako dneska. A já myslím, že to bude zase tak prima, protože škola v přírodě je vždycky prima, když na ní jsou Natálka, Vanda, Bára i Jasmínka a Anička. Taky jsme jeli vláčkem a taky jsme měli zmrzlinu. Zkrátka nezapomenutelný výlet. Protože všichni tady jsou prima.

                                                                                                     Anežka Valášková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář