Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola v přírodě 2013 - středa

12. 6. 2013

Dnes dne: středa 12. 6. jsme běželi orientační běh. A stavěli jsme radnice. Potom jsme dělali lanovku a tak, že jsme předávali šišku, že jsme si dali ruce podpaždí. A pak jsme taky hráli na honičku zvířátek. A k večeři jsme měli buchtičky se šodó.

                                                                                              Bára Vomastková

 

 

Dnes jsme byli 1. Ráno jsme hráli lanovku. Potom jsme dostavovali radnice. Šli jsme na oběd, měli jsme knedlo vepřo  zelo. Měli jsme odpolední klid. A poté nastal orientační běh. Orienťák znamená, hledají se lampionky a cvaká se na kartičky. A večer budeme u ohýnku.

                                                                                              Maruška Hyklová

 

 

Dnes je Smržovka. Jsme poprvé první!!! To se nám nikdy nestalo, furt jsme byli 4., 2. a ten den naruby jsme byli 2. Byla volba na radnici. Pak byla lanovka a pro mladší zvířátka. Byl orientační běh, to znamená, že jsme běhali po lese a sbírali lampionky.

                                                                                              Tomáš Štěrba

 

 

Dnes jsme měli město Smržovka. Dnes jsem měl hodně bohatou snídani. Hráli jsme hry: dostavování radnic, zasedání v radnicích, volby, lanovku a orientační běh. K obědu jsme měli špalíčky. Pak v 15.00 začal orienťák. Po orienťáku byla večeře. A po večeři jsme šli k ohni. Konec.

                                                                                            Lukáš Fadrhons

 

 

Dnes jsme běželi orientační běh. A skončili jsme 1. v tom orienťáku. Za to jsme dostali dudlíky. A celkově jsme skončili 3. A k obědu jsme měli knedlo vepřo zelo,