Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola v přírodě 2013 - středa

12. 6. 2013

Dnes dne: středa 12. 6. jsme běželi orientační běh. A stavěli jsme radnice. Potom jsme dělali lanovku a tak, že jsme předávali šišku, že jsme si dali ruce podpaždí. A pak jsme taky hráli na honičku zvířátek. A k večeři jsme měli buchtičky se šodó.

                                                                                              Bára Vomastková

 

 

Dnes jsme byli 1. Ráno jsme hráli lanovku. Potom jsme dostavovali radnice. Šli jsme na oběd, měli jsme knedlo vepřo  zelo. Měli jsme odpolední klid. A poté nastal orientační běh. Orienťák znamená, hledají se lampionky a cvaká se na kartičky. A večer budeme u ohýnku.

                                                                                              Maruška Hyklová

 

 

Dnes je Smržovka. Jsme poprvé první!!! To se nám nikdy nestalo, furt jsme byli 4., 2. a ten den naruby jsme byli 2. Byla volba na radnici. Pak byla lanovka a pro mladší zvířátka. Byl orientační běh, to znamená, že jsme běhali po lese a sbírali lampionky.

                                                                                              Tomáš Štěrba

 

 

Dnes jsme měli město Smržovka. Dnes jsem měl hodně bohatou snídani. Hráli jsme hry: dostavování radnic, zasedání v radnicích, volby, lanovku a orientační běh. K obědu jsme měli špalíčky. Pak v 15.00 začal orienťák. Po orienťáku byla večeře. A po večeři jsme šli k ohni. Konec.

                                                                                            Lukáš Fadrhons

 

 

Dnes jsme běželi orientační běh. A skončili jsme 1. v tom orienťáku. Za to jsme dostali dudlíky. A celkově jsme skončili 3. A k obědu jsme měli knedlo vepřo zelo, k večeři jsme měli buchtičky se šodó. Před večeří jsme trénovali divadlo, ale moc jsme to nenatrénovali. No a elý den byl dobrý. Ještě před tím jsme si hráli na zvířata. A dostavovali jsme radnice.

                                                                                          Andrea Soukupová

 

 

Dneska jsme převáželi pasažéry na lanovce. Běželi jsme orienťák. Psali jsme dva testy a dostavili radnici. Po denících půjdeme ven a hrát divadlo u ohniště. Na divadlo jsme vyráběli kostýmy. Na orienťáku jsme běželi jako poslední. Já ho hraju vlak, Tom čerta a Tonda studánku. Pan ředitel prej udělá mega ohniště.

                                                                                        Honza Zahradník

 

 

Dnes jsme hráli lanovku, kde jsme museli přenést šišky z jednoho kopce na druhý. Dělali jsme 2 testy. Dodělali jsme radnice a běželi jsme orientační běh. Orientační běh byl docela krátký a staral jsem se o Elišku, která běžela pomalu a byl prvňačka. Ještě dnes budeme předvádět divadlo. na divadlo jsme si vyrobili sami. Já jdu za obra, který hlídá drahokam, K obědu jsme měli knedlíky se zelím a k večeři jsme měli buchtičky se šodó.

                                                                                         Matyáš Marek

 

 

Dneska jsme hráli přenášení šišek tak, aby nespadly. Také jsme psali dva testy. Jeden byl Smržovky a jeden Tanvaldu. Poté jsme stavěli radnice, ale všichni byli první. Pak nám pan ředitel ukázal trasu orientačního běhu. K obědu byly halušky. Po obědě a odpoledním klidu byl orientační běh. Běželo se ve skupinkách lesem. Potom jsme měli večeři. K večeři byly buchtičky se šodó.

                                                                                        Vávra Linka

 

 

Dnes byl orienťák. Byl u mě Matyáš, ale Klára ta se udýchala, ale i já jsem se uběhal. Doslova to bylo skvělý. Já jsem se svým týmem byl skvělý. Teď musím jít na divadlo. Já se těším. Ale teď už opravdu musím. A  to je konec.

                                                                                       Míša Puscasu

 

 

Dneska jsme hráli lanovku, radnice se ohodnotily a byl orientační běh. K obědu jsme měli knedlíky se zelím a polévku. Budeme hrát divadlo. Já tam jsem čert. A půjdeme k ohni. Budeme zpívat. Dělali jsme si masky. A taky jsme zkoušeli. Bylo to dobrý. Budeme tu jenom 2 noci. Škoda, že tu nemůžu zůstat.

                                                                                      Jéňa Vostřák

 

FOTKY

VIDEA

Děkujeme za komentáře.

Vzkaz pro Marečka: Albrechtice bojují jako lvi i za tebe. Moc tě všichni pozdravujeme a doufáme, že už je ti dobře! ♥

                                                                                  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Havlová, 13. 6. 2013 14:31)

Pozdrav pro všechny do Albrechtic. Ahoj Eliško.Už se na Tebe moc těšime. Nádherné počasí po zbytek pobytu Vám přeje Havlová.

Pozdrav

(Hercogovi a Vojta, 13. 6. 2013 8:47)

Zdravíme všechny do Albrechtic; Ahoj Páťo a Nelinko!
Děkujeme za vtipné příběhy, fotky a videa. Moc se nám líbí. Je vidět, že si to krásně užíváte, včetně jídla, viď Páťo:-). Už se na vás těšíme a přejeme šťastnou cestu domů!

Pozdrav+přání k svátečku

(Štěrbovi, 13. 6. 2013 8:18)

Toníčkovi by jsme chtěli pomocí Vašich stránek popřát všecičko nejlepší k dnešnímu svátečku a zároveň Vás všechny moc moc zdravíme a už se těšíme na Váš zítřejší návrat !! :-)

dík

(Karolína, 13. 6. 2013 6:38)

Konečně jsem se dočkala vzkazu i od své cácory :-). Vzkazy, fotky, videa, vše je super, jste prostě nejlepší!!! Děkuji! Všechny zdravíme a už se těšíme! Andrejce posílám :-*